Rusza Walne w SM Bródno. Idź i zagłosuj

Już 27 czerwca startuje Walne Zgromadzenie w Spółdzielni Mieszkaniowej Bródno.

Zostało podzielone aż na 27 części, co oznacza, że cały proces potrwa niemal rok. To może zniechęcać, ale właśnie dlatego udział każdego odpowiedzialnego spółdzielcy jest tak ważny.

Walne Zgromadzenie to jedyny moment, w którym mieszkańcy mają realny wpływ na przyszłość spółdzielni. To szansa, aby wybrać nowe władze i powierzyć zarządzanie osobom, które będą działać w sposób przejrzysty, otwarty i nowoczesny.

Przykład pokazuje, że warto korzystać z tego prawa. W Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa po zmianie władz wstępny audyt wykazał nieprawidłowości szacowane na około 55 milionów złotych.

Nie pozwólmy, aby o przyszłości naszej spółdzielni decydowali inni. Przyjdź na swoją część Walnego Zgromadzenia, zapoznaj się z kandydatami i oddaj świadomy, przemyślany głos. Każdy głos ma znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *